O nas

Catering dietetyczny Healthy Food to miejsce stworzone z pasji do zdrowego i pysznego jedzenia. Naszą misją jest zaspokojenie potrzeb najbardziej wybrednych smakoszy, przy jednoczesnym promowaniu zdrowych nawyków żywieniowych. Dokładamy wszelkich starań, aby przygotowane przez nas posiłki były nie tylko zdrowe, ale również urozmaicone i pełnowartościowe.

Wszystkie nasze posiłki przygotowywane są przez profesjonalnych kucharzy pod nadzorem doświadczonego dietetyka. Do dań używamy wyłącznie wysokiej jakości składniki pochodzące od lokalnych rolników i dostawców. Nie używamy konserwantów i wzmacniaczy smaku. Korzystamy z sezonowości warzyw i owoców, dbając o to, żeby serwowane przez dania były świeże i dostarczały dużych ilości witamin i składników mineralnych.

Aby zapewnić świeżość i właściwą jakość posiłków, szczególną uwagę przyporządkowujemy zachowaniu ciągłości łańcucha chłodniczego. W naszym cateringu wykorzystujemy hermetycznie zamykane opakowania szwedzkiej firmy DUNI, które umożliwiają zachowanie świeżości posiłków.