Wybór diety

Czas zamówienia

Dane dostawy

Podsumowanie

Wybierz dietę:

Dieta Standardowa

 Idealna propozycja dla osób, które w trwały sposób chcą zmienić nawyki żywieniowe poprzez spożywanie zdrowych i pełnowartościowych posiłków.

Dieta Wegetariańska

Decydując się na wegetariański catering z Healthy Food, stawiasz na pięć zdrowych i idealnie zbilansowanych posiłków, pozbawionych składników pochodzenia zwierzęcego.

Dieta Sportowa

Odpowiedni balans między białkiem, tłuszczami a węglowodanami i proporcje adekwatne do wysiłku fizycznego, płci czy wieku…. Dieta sportowa, a dokładniej jej opracowanie wymaga niemało pracy.

Dieta Paleo

Dieta bazuje na mięsie, rybach, owocach, warzywach, jajach, orzechach, ziołach, miodzie i naturalnych tłuszczach. Jadłospis pozbawiony jest produktów mlecznych, zbóż, roślin strączkowych, ziemniaków oraz rafinowanego cukru.

Dieta Oczyszczająca

Zestaw pięciu posiłków, które pozwolą skutecznie się oczyścić, a jednocześnie dostarczą składniki odżywcze niezbędne do właściwego funkcjonowania. Skorzystaj i przekonaj się, jak bardzo może Ci pomóc oczyszczanie organizmu!

Dieta Bez Laktozy

Dieta eliminuje produkty będące źródłem laktozy. Posiłki są różnorodne i odpowiednie skomponowane, co zapobiega niedoborom wapnia, który jest ważnym składnikiem budulcowym kości i zębów.

Dieta Bez Glutenu

Nasze posiłki bezglutenowe urzekną Cię feerią smaków i różnorodnością. Czerpiemy z tego, co najlepsze, starannie dobierając wszystkie składniki. Wszystko po to, by dostarczyć Ci dań, które będą korzystnie wpływać na pracę Twojego organizmu i zapewnią przyjemność jedzenia.

Letnia Dieta Redukcyjna

To bogactwo świeżych warzyw i owoców ze zdecydowaną przewagą produktów sezonowych, które pozyskujemy od lokalnych dostawców. W letnie upalne dni mają one za zadanie nawodnić organizm, ale również dostarczyć witamin i minerałów, tak niezbędnych w diecie redukcyjnej.