O nas

Catering dietetyczny Healthy Food to miejsce stworzone z pasji do zdrowego i pysznego jedzenia, nie odbiegającego od posiłków, które znają Państwo ze swojej kuchni, w zdrowym wydaniu. Naszą misją jest zaspokojenie potrzeb najbardziej wybrednych smakoszy, jak również tradycjonalistów, przy jednoczesnym promowaniu zdrowych nawyków żywieniowych. Dokładamy wszelkich starań, aby przygotowane przez nas posiłki były nie tylko przepyszne, ale również urozmaicone i pełnowartościowe.

Wszystkie nasze posiłki przygotowywane są przez profesjonalnych kucharzy pod nadzorem doświadczonego dietetyka. Do dań używamy wyłącznie wysokiej jakości świeżych składników, które dostarczane są do nas każdego poranka. Nie używamy konserwantów i wzmacniaczy smaku. Korzystamy z sezonowości warzyw i owoców, dbając o to, żeby serwowane przez dania dostarczały dużych ilości witamin i składników mineralnych.

Aby zapewnić świeżość i właściwą jakość posiłków, szczególną uwagę przykładamy do zachowania ciągłości łańcucha chłodniczego. W naszym cateringu wykorzystujemy całkowicie bezpieczne, hermetycznie zamykane opakowania z polipropylenu, który jest materiałem obojętnym fizjologicznie.
W naszej ofercie posiadamy również opakowania eko, całkowicie biodegradowalne, wykonane z trzciny cukrowej.